Dostali jste platební rozkaz od společnosti WLG Invest a. s.?

 

Odborná právní pomoc ZDARMA!

Samostatnou kapitolu si u nás vysloužila společnost WLG Invest, a. s., která nyní zaplavila republiku platebními rozkazy.  Jedná se o žaloby na malé částky a většinou se jedná o dluhy staré i více než deset let!

 

Postup při obdržení platebního rozkazu od spol. WLG Invest, a. s.:

  1. Jakmile si přeberete doporučený dopis s platebním či elektronickým platebním rozkazem od soudu - volejte IHNED na 773 496 445 – zdarma vám poradíme, co udělat dál - nebo za vás případ rovnou převezmeme a vyřešíme!
  2. Zatím nikomu nic neplaťte a obratem se informujte!
  3. Pokud je dluh starší více jak 3 roky /u obchodních smluv 4 roky/, musíte do 15 dní od převzetí dopisu bezpodmínečně jednat!
  4. Promeškáte-li lhůtu 15ti dní - musíte celý dluh i s úroky a náklady na právní zastoupení uhradit. Ale jestliže se včas začnete aktivně bránit, nemusíte platit ani korunu!
  5. Proti platebnímu rozkazu bude prostřednictvím zkušeného advokáta podán odborně zpracovaný odpor –  adovkát ručí za to, že odpor bude podán včas a správně. 
  6. Nakonec docílíme toho, aby soud platební rozkaz zrušil a zprostil vás povinnosti tento dluh uhradit.

***

O co se vlastně jedná? Hodně staré dluhy!

Společnost WLG Invest odkoupila staré pohledávky od pojišťoven - jasně dominuje Kooperativa a Pojišťovna České spořitelny. Nyní tyto dlužníky soudně žaluje a chce po nich úhradu drobných částek + vysokých nákladů řízení. Budete-li se bránit včas, ideálně ten den, který převezmete poštu se zeleným pruhem a obrátíte se na telefon 773 496 445 či na e-mail: lumparny@lumparny.cz - pomůžeme vám, abyste nemuseli platit nic!

***

Dluh ani po letech nezaniká

Pokud jste někdy někomu dlužili a nezaplatili, pak dluh stále existuje. Po určité době se však dluh takzvaně promlčí. To znamená, že pokud se podobná pohledávka dostane až k soudu, můžete se účinně bránit a pokud splníte všechny formální náležitosti, spor vyhrajete a nakonec nebudete muset platit nic. Na základě řady čerstvých, ne však pozitivních zkušeností, kdy si lidé podali odpor sami všem důrazně doporučujeme - obraťte se raději na odborníka. Využijte kvalifikovanou právní pomoc zdarma!

Nejprve se informujte, teprve pak jednejte!

Než se rozhodnete cokoliv udělat - informujte se! Pokud totiž zaplatíte byť jen část dluhu, má se za to, že jste uznali oprávněnost žaloby a budete muset doplatit i zbytek - tzn. i náklady řízení ve výši několika tisíc korun.

Doporučení závěrem:

Rozhodně si přebírejte doporučené zásilky. Nepřebíraná pošta bude znamenat jediné - brzkou návštěvu exekutora a další peníze, které budete muset zbytečně zaplatit.

Právní radu poskytujeme všem zdarma.

Diskusní téma: WLG Invest, a.s.

exekucni prikaz na penzijni sporeni.

Tomas | 22.08.2015

Po deviti a pul roku mi prisel exekucni prikaz na penzijko v roce 2006 mi soud poslal platebni rozkaz.ten jsem nezaplatil.Od te doby se nic nedelo.Jinak nic vic mi exekutor neposlal.Co stim mohu delat diky...

WLG Invest

Yvonna vykoukalová | 09.03.2015

Dobrý den dnes jsem převzala,exekuční přikaz,kde firma WLG Invest požaduje častku 14379+7865 předběžné náklady.POdle dopisu z rozsudku který nabyl právní moci 1.3.2011,není zde ani co to bylo,vychazí se z údajně dlužné částky 1000korun a úroků 788 korun.Pomůžete mi prosím?

Re: WLG Invest

Roman Richter | 06.01.2016

Napište na richtaroman@seznam.cz.

filip | 24.12.2014

na společnost WLG invest podáváme trestní oznámení a rovněž námitku promlčení. to stačí.

nehoraznost

petrtazi | 04.05.2014

pan vrana mne take navštivil a zbiral ve
ěci ktere nepařily me osobě chovali se arogantně.je to 10.mněsicu a stale si proto nejedou tak to rozdavam.

wlg

Monika Červena | 04.10.2013

Dobry den,také jsem obdržela rozsudek,a zamrazili mi učet 10let starý dluh na 395kč nyni si asi mohu vybrat jednou mám častku na11040 podruhé 11458.50,povolili mi splatky 23.9.2013 jsem jim poslala2000kčprvní splátku a 24.9.2013 mi stáhli z uctu 11584.50 z toho 5000kontokorent,dala jsem reklamaci ke sve sporitelne,maji vubec pravo si stahnout muj uver,bez meho vedomi?Napsali mi ze me upozornovali nato,ze se ucet neodblokuje do splaceni cele castky,splacet mi dovolili a druhy den mi celou sumu vzali,a odpoved byla ze rozsudek nabyl pravni moci,jenze ten uz je pres rok stary,Proc mi tedy dovolili splacet?Dekuji Červena.

Re: wlg - bohužel

Ette | 30.11.2013

zvláštní...a máte s nim podepsanou smlouvu? Splátkový kalendář?

elektronický platební rozkaz...

veronika marečková | 18.01.2013

dobrý den, včera obdržel manžel elektronický platební rozkaz, má zaplatit kromě částky 600,-kč což byla částka pojistného,také 2400,-kč žalobci a přes 6 tisíc za soudní výlohy .Chci se zeptat,jaktože nás po vypovězení smlouvy v roce 2002, která byla na životní pojištění u Kooperativy...za deset let nikdo neinformoval,že jsme nezaplatili poslední složenku,nejspíš to není jejich povinnost ale proč je to hned se soudními výlohami? vůbec nevíme jak se máme bránit, veškeré dokumenty s Kooperativou nemáme, po vypovězení smlouvy jsme všechno skartovali a nenapadlo nás, že za 10 let bude něco v nepořádku.Děkujeme za radu

Re: elektronický platební rozkaz...

Zdenek | 24.12.2014

Nevím proč nepodáte námitku promlčení, promlčecí doba je 3 roky

elektronický půatební rozkaz

Pavel Šroll | 21.11.2012

Dobrý den, obdrželi jsme elektronický platební rozkaz že máme zaplatit žalobci 1520,-Kč, a náhradu nákladů řízení právnímu zástupci 3344,-Kč. (Nezaplatili jsme z důvodu, že nás náš makléř zapomněl informovat a naší povinosti.) Částku 1520Kč uznáváme a chceme zaplatil. Je možné se nějak vyhnout platbě těch nákladů řízení? Například tím, že podáme odpor a mezitím 1520,-kč zaplatíme? Děkuji za odpověď.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek